Pronájem stanů » Stanové haly


Textilní haly jsou větších rozměrů a jsou uzpůsobeny hlavně k dlouhodobému používání v průběhu celého roku. Často jsou využívány jako skladovací prostory, letecké hangáry, garáže, k zastřešení zemních prací nebo ke krátkodobému využití na festivalech.
Vzhledem k tomu jsou jejich součástí výztuže pro zvýšení odolnosti vůči větru a sněhové nosnosti v zimním období. Vždy je třeba zohlednit doporučené sněhové zatížení dle příslušné oblasti a sněhové mapy.
Textilní hala je tvořena modulovým systémem a lze ji tedy libovolně zkrátit či prodloužit. Základní nabízené šíře jsou 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m. V případě výroby nové textilní haly lze rozměr přizpůsobit zcela dle přání klienta.
K textilním halám nabízíme jako příslušenství vrata, dveře, okna, dělené plachty, podlahy, větrací průduchy, otvory na topení, transparentní plachty, potisk, vytápění, osvětlení atd.
Systém výroby umožňuje vybudovat lehkou mobilní skladovací halu se sedlovou střechou čtvercového nebo obdélníkového půdorysu a jejich vzájemných soustav s možností celoročního provozu. Součástí naší nabídky je i zajištění montážní činnosti a dopravy včetně širokého spektra příslušenství.
Rychlým a elegantním způsobem, jak vyřešit problém se skladováním materiálu nebo hotových výrobků, je využití mobilní haly.
Základ montované haly tvoří pevná duralová konstrukce se speciální povrchovou úpravou, která zabraňuje opotřebení. Protože je dural až 5 x pevnější než hliník, vyznačují se tyto konstrukce velmi vysokou stabilitou. Odolávají silnému větru, dešti a díky vyztužení i sněhu. Krytí je tvořeno vysoce pevnostní PVC fólií v gramáži 800 g/m2, která je 100 % nepromokavá s možností odolnosti vůči ohni.
RÁDI VYTVOŘÍME NABÍDKU PŘÍMO PRO VÁS!

PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE ZDE.