Pronájem stanů » Párty stany


Pokud pořádáte jednorázovou akci a pořízení párty stanu by pro Vás nebylo příliš ekonomické, pak využijte služeb naší půjčovny. Narozeninové oslavy, rauty, svatební hostiny, rodinná setkání, večírky nebo firemní či kulturní akce – to jsou všechno příležitosti, při kterých naše služby zajisté oceníte.
Ke stavbě párty stanu není potřeba stavební povolení. Ačkoliv jeho konstrukce není vyrobena z oceli, vyznačuje se vysokou odolností a stabilitou za každého počasí. Průchozí výška stanu je 2,5 metrů, v určitých výjimkách ale může být i více.
Opláštění je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu z nepromokavé, oboustranně lakované polyesterové textilie. Kromě klasických můžete zvolit také plachty s průhlednými okny nebo dělené plachty, které slouží nejčastěji jako vchod a lze je v případě horka pohodlně rozhrnout či naopak zadělat, pokud je nepříznivé počasí.
Dle charakteru akce můžete zvolit i variantu opláštění střechy. Nabízíme Vám například slídové (průhledné) střechy, nebo naopak zatmavené, které se hodí nejlépe k promítání a k různým projekcím.
Všechny produkty určené pro pronájem stanů jsou vlastněny naší společností, jsou nové a vyrobené v nejvyšší možné kvalitě. Pronajímaný stan je vždy dodáván se zcela čistým opláštěním v bílé barvě.
Montáž a demontáž párty stanu je již započítána v ceně pronájmu, čímž se významně odlišujeme od konkurence.
Naše pobočky naleznete po celém území ČR a proto jsme schopni velmi levně dopravit párty stany kamkoliv v rámci České republiky.
RÁDI VYTVOŘÍME NABÍDKU PŘÍMO PRO VÁS!

PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE ZDE.