Pronájem stanů

Pokud pořádáte jednorázovou akci a pořízení párty stanu by pro Vás nebylo příliš ekonomické, pak využijte služeb naší půjčovny. Narozeninové oslavy, rauty, svatební hostiny, rodinná setkání nebo večírky – to jsou všechno příležitosti, při kterých naše služby zajisté oceníte.

Párty stany jsou určené pro zákazníky, kteří hledají zastřešení jejich firemní, kulturní či soukromé akce. U stanu není potřeba stavební povolení, není z ocelové konstrukce. Průchozí výška je 2,5 m, v určitých vyjímkách může být i více.

Rádi Vám poradíme, pro jak velký stan se rozhodnout, jak dokonale využít prostor na zahradě či pozemku a jaké zvolit případně doplňky.

Při výběru vhodného párty stanu je potřeba zohlednit nejenom předpokládaný počet účastníků, ale také samotný charakter akce. Myslete také na nutné vybavení, které bude při realizaci potřeba – pódia, prostor k sezení nebo bary.

Velikost základního modulu párty stanu je 10 m x 5 m (50 m2). Dále ho můžeme prodlužovat vždy po 5-ti metrech do libovolné délky.

Opláštění je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu z nepromokavé, oboustranně lakované polyesterové textilie. Sami si zvolíte, kolik vchodů nebo plachet s okny bude stan mít.

Výsledný efekt významně podtrhuje také kvalitní sedlová střecha vyrobená z duralového profilu 130 x 70 mm. Spolu s dalšími parametry výrazně zvyšuje stabilitu a odolnost stanu za jakéhokoliv počasí.

Náročným klientům nabízíme k pronájmu VIP stany, které jsou vždy vybaveny podlahou, kobercem, látkovými i dalšími dekoracemi a velmi často také průhlednými stěnami. Tuto variantu často volí firmy, které chtějí udělat co nejlepší dojem na své obchodní partnery a nevyhovuje jim standardní uzavřené prostředí kanceláří či hotelů. Pomocí luxusních doplňků lze z těchto stanů vytvořit prostor splňující nejpřísnější VIP nároky.

Všechny produkty určené pro pronájem stanů jsou vlastněny naší společností, jsou nové a vyrobené v nejvyšší možné kvalitě. Pronajímaný stan je vždy dodáván se zcela čistým opláštěním v bílé barvě.

Montáž a demontáž párty stanu je již započítána v ceně pronájmu, čímž se významně odlišujeme od konkurence. Naše pobočky naleznete po celém území ČR a proto jsme schopni velmi levně dopravit párty stany kamkoliv v rámci České republiky.
RÁDI VYTVOŘÍME NABÍDKU PŘÍMO PRO VÁS!

PRO KONKRÉTNÍ NABÍDKU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE ZDE.